reklamní agentura

SEO OPTIMALIZACE

SEO (Search Engine Optimization) optimalizace pro internetové vyhledávače je metoda, pomocí níž dokážeme posunout vaše stránky do popředí vyhledávačů a tím zvýšit návštěvnost stránek nebo prodejnost internetových obchodů.

Optimalizujeme pro tyto vyhledávače Seznam.cz, Google.cz,sk,com,it,de, Centrum.cz, Atlas.cz, Altavista.com, MSN.com, Yahoo a jiné..

Dle statistik 82% uživatelů internetu se na stránky s informacemi, které potřebují, dostává pomocí hledání ve full-textovém vyhledávání zadáváním klíčových slov. Jen nepatrné procento z nich však navštíví web, který se ve výsledcích vyhledávání není na první stránce.

SEO Optimalizace pro vyhledávače je nejefektivnější metoda internetového marketingu.

Poměr mezi přístupem na stránky a investicí vloženou do optimalizace je nejnižší ze všech možných variant, které internetový marketing má. V ideálním případě je dobré pracovat s optimalizací od samého začátku vytvoření webových stránek.

INTERNETOVÝ MARKETING

Pomůžeme Vám se úspěšně orientovat ve světě internetové reklamy a na základě požadavků a vytyčení cílové skupiny zvolíme nejvhodnější řešení pro návrh reklamních kampaní. Efektivně zhodnocujeme vložené prostředky. Veškeré kampaně jsou neustále monitorovány a výsledné statistiky jsou zdarma zasílány klientům.

Ušetřete čas strávený s obchodními zástupci jednotlivých portálů a zaměřte se na fungující a komplexní servis.

sss