Prohlášení o přístupnosti

Internetová prezentace www.whitelabel.cz, se snaží o maximální přístupnost obsahu a funkčnost. Zohledňujeme bezbarierovost webu, tak aby splňovali požadavky metodik dle novely Zákona č. 365/2000 Sb. o informačních systémech veřejné správy, provedenou zákonem č. 81/2006 Sb.

Web je tvořen podle specifikace XHTML 1.0 Strict a dodržuje syntatickou a sématickou správnost. Díky oddělenému obsahu od stylu pomocí CSS je možné webové stránky prezentovat na dalších výstupních zařízení. Použité velikostí písma jsou výhradně relativní, nezabraňujeme tedy nastavení písma ve vašem prohlížeči.

Doporučené prohlížeče

Doporučený internetový prohlížeč je Mozilla Firefox 3.5. a Google Chrome 5.0.

Texty

Veškeré zveřejněné texty jsou definovány v relativních jednotkách a je možno libovolně upravovat jejich velikost pomocí standardních nástrojů internetového prohlíčeže (Ctrl + posun kolečkem v Internet Exploreru). Vyjímkou je funkce hodnocení stránek

Nezávislost na vstupním zařízení

Ovládání zveřejněných stránek není omezeno druhem vstupního zařízení. K obsahu se lze tedy dostat jak s pomocí myši, tak i klávesnice.

Nezávislost na výstupním zařízení

Přístup k obsahu webových stránek není závislý na použití určitého typu výstupního zařízení. Ať už se jedná o alternativní internetový prohlížeč, textový prohlížeč, PDA, chytrý telefon a nebo hlasovou čtečku.

Ochrana osobních údajů

S Vašimi údaji je nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Veškerá osobní data (jako např. jméno, adresa, telefon, e-mail, IČO, DIČ atd.), které nám sdělíte během Vaší poptávky, jsou naší firmou považována za diskrétní a jsou dle zákona chráněna proti zneužití.

Zavazujeme se, že veškeré osobní údaje budeme používat pouze pro naši potřebu, a že je neposkytneme v žádné podobě nikomu jinému (kromě těch kteří se přímo podílejí na vyřízení objednávky zákazníka / banky, pošta ci speditér apod. / a to pouze v nutném rozsahu).

sss