reklamní agentura

Jsme full servisová reklamní agentura a grafické studio. Jako přední dodavatel reklamních služeb vytváříme kreativní kampaně, marketingové strategie a komunikační vizuální styl pro české a zahraniční klienty.

Klademe důraz na originální řešení a individuální přístup ke všem klientům.

Uvědomujeme si, že efektivita reklamní kampaně je ovlivněna především formou zpracování a podání správné cílové skupině. Při zpracování respektujeme hlavní principy komunikace, prostředí konkrétního odvětví a filozofii společnosti.

Sleduje moderní trendy, nové způsoby a styly propagace, ale i léty prověřené působení psychologie tvarů a barev na lidské vědomí. Právě proto jsme schopni nabídnout svým klientům nejlepší řešení postupu realizace nového vizuálu společnosti.

Naším cílem je připravit marketingovou strategii, která přesně sedne vašim potřebám a očekáváním. Navrhneme vám kroky, jak co nejpřívětivěji a nejzajímavěji upozornit na fakt, že jsou vaše služby k dispozici všem, kteří je potřebují

reklamní agentura

CO ZNAMENÁ WHITE LABEL?

Původní význam pochází z hudebního průmyslu, kde fenomén WHITE LABEL značí 12“ vinylovou desku zabalenou do jednoduché nepotištěné obálky, obvykle jen s vytištěný katalogovým číslem, názvem alba, interpreta a dobou hraní.

Tato nahrávka je vydána jen v malém nákladu. Tento způsob vydávání si na začátku devadesátých let kvůli nedostatku finančních prostředků pro vydání plnohodnotného alba oblíbili především hip-hopoví a houseoví DJs. Tak, aby se alespoň tímto způsobem dostala deska na pulty prodejců.

V přeneseném slova smyslu je WHITE LABEL produkt nebo služba, jež je nabízena ostatním firmám, prodejcům, aby ho mohli distribuovat pod svým obchodním jménem.

sss